Cinsiyet Değiştirdiği Ortaya Çıkan Dadı Meryem 8 Yaşındaki Çocuk Cinayetini Anlattı

Esra Erol’un sunduğu gündüz kuşağı programında ihanet olayı işlenirken altından korkunç bir cinayet ortaya çıkmıştı.

Programa çıkan bir kadın eşinin kendisini dadı Meryem’le aldattığını söyleyerek yardım istedi. Ancak yayına çıkan Meryem’in 2011 yılında Edirne’de 8 yaşındaki bir çocuğun ölümünden dolayı hapis yattığı ortaya çıktı. Canlı yayında cinayeti itiraf ettiren Esra Erol’un 8 yaşındaki kız çocuğunun diri diri gömüldüğü ve bu nedenle Meryem’in 16 yaşında cezaevine girdiğini söylemişti.

Bu yaşananların ardından Meryem’in aslında erkek olduğu cezaevinden çıktıktan sonra da cinsiyet değiştirdiği öğrenildi. Gerçekler ortaya çıktıktan sonra programdan ayrılan Meryem, son açıklamasında cinayeti kendisinin işlemediğini, suçu üstlenmek zorunda kaldığını söyledi.

“CİNAYETİ AMCAM İŞLEDİ, BEN ÜSTLENDİM”

Canlı yayının ardından kuliste Esra Erol’da ekibiyle konuşan Meryem, yıllar önce işlenen cinayeti şu anlattı. Cinayeti amcasının işlediğini; suç annesinin üzerine atılınca cinayeti üstlendiğini söyleyen Meryem, şöyle konuştu:

“Bu durum amcamla alakalı bir durumdu. Ben de olaya zorla dahil edildim. Bu cinayeti işlemediğim kesindir. Ben cinayete iş bittikten sonra dahil oldum. Amcama kazma, kürek vermiştim. Onları almak için gittiğimde gördüm. Ben gördüğümde amcam beni direkt içeri çekti. Korktuğum için tek yapabildiğim şey ağlamak oldu. Sonra bana ‘Kimseye bir şey söylemiyorsun ve çaktırmıyorsun. Gebertirim seni’ dedi. Orada bu olayı benim yapamayacağım kesin. Bu olayda birinin dahil olma olasılığı yüzde 80.”

“ANNEME YIKMAYA ÇALIŞTILAR”

“2 kişiye ait DNA örneği bulunmuştu. Amcam, annemin sabıkası olduğu için suçu onun üzerine yıkmaya çalıştı. Ben de annemin yapmadığını söyleyerek suçu üstlendim. Bunun da cezasını yattım. Vicdanı varsa bana yaşattıklarını ve diğer kişiye yaşattıklarını anlatsın. Allah’ından bulsun. Bu dünyada adalet sağlanamazsa bile öbür tarafta adalet onun için sağlanacak. Ben buna inanıyorum.”

Öte yandan Meryem’in asıl adının Serkan olduğu; cezaevine girdikten sonra cinsiyet değiştirdiği ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir